Cesta k úspěšné profesní budoucnosti vede skrz MBA

16.10.2017 | , Business Institut
profit.cz


Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste si rozšířili své znalosti a udělali tak další krok ve své kariéře? Tak teď je právě ta správná chvíle začít. 

Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste si rozšířili své znalosti a udělali tak další krok ve své kariéře? Tak teď je právě ta správná chvíle začít. Studium MBA vás nejen posune dál ve vašem profesním životě, ať už jako manažera nebo podnikatele, ale také vám otevře dveře k novým poznatkům, možnostem a nápadům, jak věci dělat ještě lépe než doposud. Prohloubením manažerských dovedností, za pomoci špičkových odborníků ve svých oborech, vám zajistí finanční zvýhodnění v podobě zvýšení ohodnocení nebo celkového příjmu firmy. V Business Institutu vás seznámí s novými postupy a náhledy na strategická rozhodnutí a v neposlední řadě zde získáte mnoho nových obchodních kontaktů. Nemusíte mít obavy z časové náročnosti, studium je přizpůsobeno, aby vyhovovalo časovým možnostem každého, kdo má chuť se dále vzdělávat. Na Business Institutu naleznete širokou škálu vzdělávacích programů, ze kterých si vyberete takový, který vám pomůže prohloubit znalosti vašeho pole působnosti.

Teorie vs. Praxe

Teorie je sice fajn, ale praxí se člověk nejvíce naučí, to si už zažil každý z nás. Proto je studium na Business Institutu zaměřeno hlavně na praxi. Lektoři institutu sami dlouhodobě působí ve vysokých manažerských pozicích, tudíž se nemusíte obávat pouhých teoretiků, kteří o reálném působení firmy nemají přehled. Vy sami si pak stávající i nové teoretické poznatky ukotvíte praxí, tak aby pro vás byly dlouhodobým přínosem. Individuální konzultace s lektory vám umožní se studiem posouvat rychlostí, která vám vyhovuje, tak abyste si z institutu odnesli maximum.

Proč si vybrat právě Business Institut?

 Máte obavy, že váš cizí jazyk není na takové úrovni, abyste zvládli pochopit každou informaci, kterou vám lektor sdělí? Zde nemusíte! V českém jazyce probíhají všechny přednášky na institutu a zároveň i literatura, kterou zde dostanete, je také psaná srozumitelnou češtinou, aby vám studium dostatečně zpříjemnila. Studenti na Business Institutu navíc mají možnost přístupu do knihovny, kde naleznou více než 1000 knižních titulů odborné literatury. Knihovna je navíc rozšířena o unikátní online verzi, kde si mohou stáhnout nejrůznější předpisy, vzory smluv, judikáty a odborné publikace. Pokud si však chce někdo studiem posílit i své jazykové dovednosti, tak pro takové studenty má institut obor pouze v anglickém jazyce. Ačkoliv se vám může zdát, že titul MBA je velmi úzce zaměřený, tak na Business Institutu je opak pravdou. Obory, ze kterých si zde můžete vybírat, zasahují široké spektrum odvětví. Od zdravotnictví přes finance, účetnictví, marketing a PR po lidské zdroje, právo a informační technologie. Tím však výčet rozhodně nekončí. Každý student má možnost navštěvovat i lektorská setkání z jiných programů, čímž ušetří za drahé semináře.

Při studiu na Business Institutu nejde jen o práci na sebe zdokonalování i při zábavě se člověk lecčemu přiučí. Proto pro studenty a absolventy institutu se pořádají společenské akce, kde v neformálním prostředí získají nové kontakty a možnosti spolupráce.

Studium MBA na Business Institutu vás bude naplňovat i bavit a prestiž, kterou si s titulem odnesete, vás bude doprovázet na každé obchodní schůzce. A aby toho nebylo málo, tak pokud se přihlásíte do 26. 9. 2017 získáte 20% slevu na studium, což rozhodně není zanedbatelná částka. Tudíž není na co čekat! Vyplnění přihlášky vám zabere jen pár minut, a pokud si stále ještě nejste jisti, tak reference od absolventů vás ujistí, že Business Institut je správná volba pro vaše vzdělání.

Články ze sekce: profit.czPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.